Apie mus

„GluePoras“ technologijos privalumai

Naudojant „GluePoras“ technologiją galima apšiltinti tiek senus pastatus, tiek pastatus kuriems jau atlikta apdaila. Granulės su klijais naudojant aukšto kompresorius pilnai užpildo visą oro tarpą ir taip oro tarpe gaunama viena didelė polistireno plokštė.

Oro tarpo šiltinimui naudojamos putų polistireno išpūstos ir supresuotos granulės neįgeria drėgmės, yra atsparios šalčiui (ypač žemas šilumos pralaidumas). Granulės taip pat atsparios pelėsiui ir grybeliams. Polistereno granules galima rinktis pagal atsparumą gniuždymo jėgai. Polistireno granulės pasižymi ir ekologiškumu, nepastebėta šių granulių nuodingų medžiagų išskyrimas eksploatavimo laikotarpiu. Polistireno granulės tikrai gali konkuruoti su šiltinimu ekovata, kuri nėra atspari drėgmei ir laikui bėgant nusėda. Mūsų naudojamos polistireno granulės yra sertifikuotos, ištirtos Vokietijos laboratorijose ir atitinka visus kokybės bei aplinkos apsaugos standartus pagal ES reikalavimus.

Polistireno granulės išsiskiria termoatsparumu ir atlaiko temperatūrinius svyravimus nuo -50 °C iki +75 °C ir išlieka nepakitusios būklės. Taip pat šis oro tarpo užpildas yra ilgaamžiškas ir palyginti nebrangus.

Oro tarpo šiltinimui pasirinkus „GluePoras“ technologiją galite tikėtis, kad šiluma greičiau pasklis namų erdvėje ir greičiau ją pajusite, taip pat šiluma ilgiau išsilaikys nakties metu. Pasikeitimai numatomi ir jūsų išleidžiamose išlaidose už šildymą, kurios tikėtina sumažės. Polistireno granulės yra atsparios vandeniui, puvimui taip pat jose neapsigyvens įvairios kilmės vabzdžiai, augalai ir parazitai.