Apie mus

Oro tarpų užpildymas termoputa

Gyvenamųjų namų apšiltinimui naudojamų termoputų yra įvairių rūšių; skiriasi jų struktūra, cheminė sudėtis, ekologiškumas, ilgaamžiškumas, paskirtis ir kitos savybės. Termoputomis apšiltinamos mūrinės ir medinės namo sienos, užpildomi sienų oro tarpai.

Namų apšiltinimui naudojame termoputas „Wall-Foam“, gaminamas iš norvegiškų komponentų - dervų, kietiklio, vandens ir šilumą izoliuojančių medžiagų. Šios termoputos skirtos tik apšiltinamo pastato sienų oro tarpams užpildyti, todėl pavadinta „Wall-Foam“ (Sienos putos).

Termoputos „Wall-Foam“ dėl termoizoliacinio efektyvumo naudojamos ne tik Lietuvoje, bet ir atšiauresnio klimato šalyse - Norvegijoje, Kanadoje.

Termoputos „Wall-Foam“ dėl termoizoliacinio efektyvumo naudojamos ne tik Lietuvoje, bet ir atšiauresnio klimato šalyse - Norvegijoje, Kanadoje.

 

Termoputas „Wall-Foam“ į pastatų oro tarpus pučiame įranga, sukurta pagal Norvegijos ir Anglijos tehnologijas. Kadangi šios termoputos pagamintos iš norvegiškų sudedamųjų dalių ir plačiai naudojamos namų ir kitų pastatų sienų oro tarpų šiltinimui kur kas atšiauresnio klimato Norvegijoje – tai įrodo jų termoizoliacinį efektyvumą ir Lietuvoje.

 

Šios termoputos skirtos tik apšiltinamo pastato sienų oro tarpams užpildyti, todėl pavadinta „Wall-Foam“ (Sienos putos)  

Šios termoputos skirtos tik apšiltinamo pastato sienųoro tarpams užpildyti, todėl pavadinta „Wall-Foam“ (Sienos putos)

Pabrėžtina, kad šiltinamų sienų oro tarpus termoputos „Wall-Foam“ užpildo labai sandariai, praktiškai hermetiškai. Jos įpučiamos į oro tarpą per nedideles sienų ertmes specialia įranga, kol termoputos „Wall-Foam“ 100% užpildo sienoje esantį oro tarpą. Paminėtina, kad termoputa „Wall-Foam“ pašalina iš apšiltintų sienų drėgmę, palikdama sienoms galimybę kvėpuoti. Todėl ši technologija naudojama ne tik mūrinių, bet ir medinių apmūrytų namų sienų šiltinimui.