Apie mus

Šiltinimo poliuretanu privalumai

Poliuretano putos PPU naudojamos labai sandariam įvairios paskirties pastatų, taip pat ir gyvenamųjų namų, šiltinimui. Poliuretano panaudojimas itin universalus - juo šildomos praktiškai visos mūrinių, medinių ir daugiabučių namų dalys, pradedant plokščiais ir šlaitiniais stogais, baigiant pamatais.

Verta atkreipti dėmesį, kad Lietuvoje tas pats poliuretanas įvairių apšiltinimo paslaugų įmonių vadinamas skirtingai, pvz., Izo, Gamo Pur, Togo, Gamo

Šiltinimo poliuretano putomis privalumai

  • Efektyviausiai izoliuoja šilumą. Plonesnis poliuretano putų sluoksnis taupo ženkliai daugiau šilumos nei dvigubai storesnis kai kurių šiltinimo medžiagų sluoksnis. Jau 2,5 cm poliuretano putų (PPU) sluoksnis sulaiko iš patalpų šiltą ir neįleidžia šalto oro.
  • PPU ypatingai gerai izoliuoja drėgmę. Uždarų porų sistema yra nelaidi drėgmei, todėl nesunku palaikyti reikiamą temperatūros ir drėgmės santykį specialios paskirties pastatuose ar atskirose patalpose, pvz., daržovių saugyklose, šaldymo kamerose ir pan. Pusiau atvirų porų sistemos poliuretanas leidžia „kvėpuoti“ sienai.
  • Poliuretanas atsparus temperatūros svyravimams labai dideliame šalčio ir karščio diapazone - nuo -30° C iki +90° C. Leidžiamas trumpalaikis temperatūros poveikis iki +150° C
  • Ekologiškas. Poliuretano putos (PPU) pripažintos viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Jos ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų ir neteršia aplinkos, bet ir nedulka, atsparios pelėsiui, nepūva, jose neįsiveisia jokie kenkėjai - griaužikai, įvairūs parazitai bei žalingi mikroorganizmai.
  • Spūdumas. Pusiau spūdus poliuretanas, pilamas į oro tarpus, kompensuoja sienų judėjimus ir negriauna sienos užpylimo metu.

Poliuretano putos prasiskverbia į mažiausius medinių ar mūrinių namų apšiltinamų paviršių plyšelius
Poliuretano putos prasiskverbia į mažiausius medinių ar mūrinių namų apšiltinamų paviršių plyšelius

Poliuretano savybė užpurškus išsiplėsti iki 100 kartų užtikrina PPU skvarbą ir poliuretano putomis apšiltintų pastatų sandarumą.
Poliuretano savybė užpurškus išsiplėsti iki 100 kartų užtikrina PPU skvarbą ir poliuretano putomis apšiltintų pastatų sandarumą.


  • Šiltinimo sandarumas. Poliuretano putos prasiskverbia į mažiausius medinių ar mūrinių namų apšiltinamų paviršių plyšelius. Sandariai užpildydamos įvairių konstrukcijų tarpus, poliuretano putos sulaiko didžiąją dalį patalpų šilumos, kuri pro neapšiltintus paviršius „šiltintų“ lauką. Poliuretano savybė užpurškus išsiplėsti iki 100 kartų užtikrina PPU skvarbą ir poliuretano putomis apšiltintų pastatų sandarumą.
  • Šiltinimo darbų operatyvumas. Šiltinimui poliuretano putomis nereikia specialiai paruošti šiltinamų paviršių. Paviršiai gali būti nešvarūs ar drėgni, o prie apšiltintų paviršių dažniausiai iš karto galima ir pageidautina tvirtinti apdailos medžiagas.
  • Ilgaamžiškumas. Poliuretano putos yra aukštos kokybės stabilus, ilgaamžis polimeras. Apšiltinę namus poliuretano putomis (PPU), išduodame atliktų darbų kokybės garantijos sertifikatą 20-čiai metų.