Apie mus

Angarų, talpyklų, talpų šiltinimas

Dėl daugelio aukščiau aptartų unikalių poliuretano savybių poliuretano puta plačiai naudojama įvairių pramonės bei žemės ūkio paskirties statinių ir visų jų dalių apšiltinimui. Sukaupėme ilgametę patirtį, šiltindami šiuos statinius ir kitus objektus poliuretano putomis:

Angarų šiltinimas poliuretano putomis PPU

Užpurškiamos poliuretano putos – tai neturinti šalčio tiltų besiūlė termoizoliacija su hidroizoliacinėmis savybėmis. Toks apšiltinimo būdas ne tik taupo laiką ir lėšas, bet ir prailgina metalinių angarų tarnavimo laiką, saugo konstrukcijas nuo chemiškai agresyvios aplinkos, stabdo koroziją. Tai svarbu, jei angaruose laikomi drėgmę išskiriantys produktai, cheminės medžiagos arba su jomis dirbama.

Padengus angarų vidinį paviršių poliuretano putomis, nebūtina papildoma sienų apdaila.

Padengus angarų vidinį paviršių poliuretano putomis, nebūtina papildoma sienų apdaila.

Padengus angarų vidinį paviršių poliuretano putomis, nebūtina papildoma sienų apdaila. Poliuretano paviršiaus šiluminės  izoliacijos dangą galima nudažyti - tai sutaupo lėšas ir laiką.

Angaro šiltinimas ir sandarinimas PPU

Talpyklų šiltinimas poliuretano putomis PPU

Įvairias talpyklas, rezervuarus, cisternas, šaldymo kameras ir kitas talpas tikslinga apšiltinti būtent poliuretano putomis. Tai greičiausias ir visais atžvilgiais efektyviausias sprendimas, nes poliuretano putos pasižymi ne tik didele šilumine varža, bet ir hidroizoliacinėmis savybėmis bei ilgaamžiškumu, kas labai svarbu įvairios paskirties talpykloms.

 PPU pasižymi ne tik didele šilumine varža, bet ir hidroizoliacinėmis savybėmis  bei ilgaamžiškumu, kas labai svarbu įvairios paskirties talpykloms.  PPU pasižymi ne tik didele šilumine varža, bet ir hidroizoliacinėmis savybėmis  bei ilgaamžiškumu, kas labai svarbu įvairios paskirties talpykloms.

PPU pasižymi ne tik didele šilumine varža, bet ir hidroizoliacinėmis savybėmis bei ilgaamžiškumu, kas labai svarbu įvairios paskirties talpykloms.

 

Šiltinama poliuretanu talpykla apjuosiama profiliuotos skardos (cinko, aliucinko, plastizolio) ar kt. apvalkalu, paliekant reikalingo izoliacijai storio tarpą. Po to oro tarpas tarp talpos ir apvalkalo pripildomas skystomis poliuretano putomis.

Vaisių ir daržovių saugyklų šiltinimas poliuretano putomis PPU

Poliuretano putos dėl savo skvarbumo ir idealaus mažiausių tarpelių pastatų paviršiuose užpildymo yra nepamainoma šiltinimo medžiaga vaisių ir daržovių saugykloms. Ši besiūlė, šalčio tiltų nesudaranti šiltinimo medžiaga yra ekologiška, todėl idealiai tinka naudoti tokiose vietose, kur saugomi maisto produktai. Santykinai nedidelė ir poliuretano bei šiltinimo PPU darbų kaina.

 
 

Vaisių ir daržovių saugyklų šiltinimas poliuretano putomis PPU

Vamzdžių šiltinimas poliuretano putomis PPU

Vamzdynų, šiluminių trasų ir kitų įvairių požeminių komunikacijų apšiltinimui poliuretano putos – nepamainoma termoizoliacinė medžiaga. Tai santykinai nebrangus ir itin greitas apšiltinimo būdas, garantuojantis gerą ilgaamžę termoizoliaciją. Apšiltinti poliuretano putomis galima tiek naujai klojamus vamzdynus, tiek ir remontuojamas trasas. Kad išvengtumėte problemų žiemą – užšalusių ir susprogusių vandentiekio vamzdžių – tikslinga apšiltinti ne tik požeminius vamzdynus, bet ir nešildomose patalpose esančius vamzdžius.

 

Šiltinimas vamzdžių su apvalkalu

Poliuretaną siūlome nudažyti arba uždengti paviršių nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl naudojama apvalkalas, dažniausiai skarda. Nes ultravioletinių saulės spindulių poveikyje poliuretanas praranda savo savybes: dūlyja, gelsvėja suyra struktūra.

Šiltinamų vamzdžių su apvalkalu poliuretano putomis darbų etapai:

  • Ant vamzdžio užmaunamas išorinis apvalkalas. Tai gali būti skardos ruošiniai (cinko, aliucinko, plastizolio) sutvirtinti kniedėmis, arba plastikinis vamzdis.
  • Oro tarpas tarp vamzdžio ir apvalkalo pripildomas skystu PPU.

 

Šiltinimas vamzdžių be apvalkalo

Vamzdžiai tiesiogiai apipurškiami kietuoju PPU ant paruošto paviršiaus.

Vamzdžių, šiluminių trasų sandarinimas ir šiltinimas poliuretano putomis

Gyvulininkystės kompleksų, fermų šiltinimas PPU

Fermoms, tvartams, daržinėms ir sandėliams apšiltinti poliuretano putos (PPU) – nepamainoma termoizoliacinė medžiaga. Ji ne tik nebrangi, bet ir atspari didelei oro drėgmei, gyvulių išskiriamų biodujų ar žemės ūkio technikos išmetamųjų dujų poveikiui. Besiūlis poliuretano putų šiluminės izoliacijos sluoksnis sutvirtina pastato konstrukciją ir, kas labai svarbu, netoksiškas gyvūnams.
 

Besiūlis poliuretano putų šiluminės izoliacijos sluoksnis sutvirtina pastato konstrukciją ir netoksiškas gyvūnams


Besiūlis poliuretano putų sluoksnis sutvirtina pastato konstrukciją ir netoksiškas gyvūnams