Apie mus

Apie ekovatą

Ekovata - ekologiška šilumos izoliavimo medžiaga, sukurta Anglijoje. Gaminama iš medžio plaušo ir perdirbto popieriaus, impregnuota nelakiomis, ekologiškomis cheminėmis medžiagomis. Pastatų šiltinimui naudojama jau nuo 1893 m. Anglijoje ši ekologiška pastatų šiltinimo medžiaga vadinama Warmcel,Vokietijoje - „Izoflok“, Suomijoje – „Ekovila“, o Lietuvoje nuo 1990 m. žinoma kaip „Ekovata“, arba celiuliozinė vata.

UAB „Kalga" yra Anglijos įmonės „Excel“, gaminančios „Warmcel“ ekologiškiausią ir saugiausią vatą, oficiali atstovė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Rusijoje. Išskirtinį „Warmcel“ ekovatos ekologiškumą ir saugumą patvirtina visoms šios ekovatos pakuotėms suteikti sertifikatai.

 

Warmcel 500 Warmcel 500 Timber frame insulation Warmcel 500 Material Safety Data sheet

Išskirtinį „Warmcel“ ekovatos ekologiškumą ir saugumą patvirtina šios ekovatos pakuotėms suteikti sertifikatai.
UAB Kalga yra Anglijos įmonės „Excel“, gaminančios „Warmcel“ ekologiškiausią ir saugiausią ekovatą, vienintelė oficiali atstovė prekybai ir šiltinimui šia ekovata Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje; atstovė Švedijoje ir Norvegijoje.

UAB „Kalga" yra Anglijos įmonės „Excel“, gaminančios „Warmcel“ ekologiškiausią ir saugiausią ekovatą, oficiali atstovė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Rusijoje.

 

Atkreipiame dėmesį, kad kitos valstybės, kuriose atstovaujame „Warmcel“ ekovatą gaminančiai Anglijos įmonei, yra šiauriau Lietuvos, ir šiltinimas „Warmcel“ ekovata žemesnės temperatūros regionuose puikiai pasiteisino. Šilumą izoliuojanti ekovata efektyviai apsaugo Norvegijos gyventojų būstus nuo žvarbių ir atšiauresnių nei Lietuvos vėjų bei šalčio. Todėl Lietuvoje šiltinimo „Warmcel“ ekovata efektyvumas garantuotas.
 

Ekovata „Warmcel“  efektyviai pasiteisino šaltesnio klimato šalyse, todėl Lietuvoje  šiltinimo ekovata efektyvumas garantuotas

Ekovata „Warmcel“ efektyviai pasiteisino šaltesnio klimato šalyse, todėl Lietuvoje šiltinimo ekovata efektyvumas garantuotas

 

Paminėtina, kad pastatų apšiltinimui ekovata gaminama ir Lietuvoje, tačiau įmonė „Kalga“ šiltina pastatus būtent „Warmcel“ ekovata, kurią perkame Anglijoje. Šiltiname angliška ir norvegiška įranga.