Apie mus

Stogo šiltinimas - šiuolaikiškas stogo apšiltinimas

kiek prarandama silumos per namo stoga

Stogas – tai namo dalis, patirianti didžiausią temperatūrų kaitos įtaką, todėl jis turi būti sandarus bei tinkamai izoliuojantis šilumą šaltuoju metų laiku. Šiltas oras kyla aukštyn, tad nemaža šilumos dalis pasišalina būtent per nesandarias stogo vietas. Dėl to stogo šiltinimas reikalauja ypatingo dėmesio. Naudingų patarimų suteiks ir dėl stogų šiltinimo pakonsultuos įmonės UAB „Kalga“ patyrę specialistai.

Plokščiųjų ir šlaitinių stogų šiltinimas

Plokščiųjų ir šlaitinių stogų šiltinimas iš lauko pusės. Taip dažniausiai šiltiname statomus naujus namus ar keičiamus senus stogus. Šiltinamosios medžiagos klojamos tiesiai ant stogo gegnių arba ant monolitinio šlaito.

Tinkamiausia šiltinimui iš lauko pusės medžiaga yra poliuretanas. Poliuretano putos puikiai izoliuoja šilumą ir drėgmę, yra ekologiškos, atsparios temperatūrų svyravimams. Apšiltinus poliuretanu, nelieka tarpelių ir šalčio tiltų, pro kuriuos šiluma iš pastatų išeina lauk. Be to, poliuretanas efektyviai izoliuoja garsą ir saugo nuo aplinkos triukšmo.

Plokščių ir šlaitinių stogų šiltinimas iš vidaus, kai šiltinamąsias medžiagas klojame tarp gegnių. Taip šiltinama bet kuriuo metų laiku, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Vidinis stogo šiltinimas ne tik pagerina šilumos ir garso izoliaciją, bet ir padeda išvengti drėgmės kondensavimosi.

Pastogių šiltinimas

Pastogėms ir stogams šiltinti idealiai tinka mūsų naudojama ekovata „Warmcel“–puikiai izoliuojanti garsą ir šilumą, ekonomiška ir ekologiška šiltinimo medžiaga. Be to, ši ekovata sumažina drėgmės kondensavimąsi, atspari ugniai ir pilnai pasiteisinusi Šiaurės šalyse.

Pastoges šiltiname ir polistireno granulėmis, kurias specialia įranga įpučiame į oro tarpus, siekiančius iki 5 cm pločio. Polistireno granulės atsparios temperatūrų pokyčiams, nepūva, neperšlampa, daugelį metų išlieka kokybiškos ir nepakitusia struktūra.

Plokščiuosius ir šlaitinius stogus šiltiname ekovata dviem būdais: šlapiuoju ir sausuojuPlačiau