Apie mus

Klijai bituminei hidroizoliacijai

VODITEC M-60

Bituminiai stipraus lipnumo klijai skirti klijuoti bituminei hidroizoliacijai, su specialiu tirpikliu, tinkančiu esant žemai temperatūrai.

VODITEC M-60 klijai turi būti padengiami su mentele darant juostas ar atskirus tvirtinimo taškus. Klijų sluoksnis turi būti ne storesnis nei 2 mm, kad klijai greičiau išdžiūtų. Prieš tepant klijus nuo paviršiaus turi būti nuvalytos dulkės, riebalai.

Techniniai duomenys:

Spalva: juoda
Lyginamasis svoris: 1,38 kg/dm3
Džiūvimo laikas: ~40 min
Sausas turinys: 90%
Degumas: nedegus
Pakuotė: plastikiniai 5-10-20 kg kibirai, 310 ml įpakavimai

 

Svarbu: VODITEC M-60 yra gaminamas 2 rūšių: vasaros ir žiemos (esant temperatūrai mažesnei nei 5°C) darbams.

VODITEC P-40

Bituminiai izoliacinių plokščių klijai, sudėtyje turintys tirpiklį sukibimui šaltyje.

VODITEC P-40 yra bituminiai klijai paruošti naudojimui, pastos pavidalo, tiksotripiniai, mažu tirpiklių kiekiu idealiai tinkantys darbui šaltu metu. VODITEC P-40 sudėtyje naudojami tirpikliai ir dervos leidžia dengti polistirolo ir poliuretano plokštes jų netirpdant.

VODITEC P-40 klijai buvo specialiai sukurti, kad turėtų itin gerą sukibimą šaltyje. Medžiaga gali būti naudojama ant vertikalių ir horizontalių paviršių. Taip pat ant sausų ir drėgnų paviršių.

Naudojimas:

Tepkite VODITEC P-40 su mentele 10 cm pločio juosta ir 15 cm atstumu nuo kiekvienos juostos.
VODITEC P-40 taip pat gali būti naudojamas ant paviršių, kurie turi būti prilipinti keliose vietose netepant didesnio kaip 2-2,5 mm sluoksnio. Paviršius turi būti švarus. Kad pagerinti sulipimą, jeigu paviršius drėgnas, mentele jį perbraukite, užtepdami sluoksnį.

 

Techniniai duomenys:

Spalva: juoda
Džiuvimo laikas: paviršiuje 60 min esant 5°C
po paviršiumi 72-96 val esant 5°C
Sausas turinys: 85%
Nedegus: iki 65°C
Sunaudojimas: 150-300 g/m2, priklausomai nuo paviršiaus lygumo
Lyginamasis svoris: 1,49 kg dm3
Pakuotė: plastikiniai 5-10-20 kg kibirai, 310 ml įpakavimai

 

VODITEC P-40 yra gaminamas 2 rūšių: vasaros ir žiemos (esant temperatūrai mažesnei nei 5°C) darbams.

VODILATEX

Skysti klijai betonui ir gruntui.

VODILATEX klijai pagaminti iš specialaus sintetinio latekso, kurio dalelėms susijungus su vandeniu pagerina betono ir grunto skiedinių savybes. ½enkliai padidina atsparumą dideliems temperatūrų pokyčiams ir atsparumą cheminių junginių poveikiui.

Naudojimas:

Nuvalykite paviršių, kur bus atliekami darbai. Sudrėkinkite paviršių, bet venkite vandens užsilaikymo (petekliaus). Impregnuokite paviršių skiediniu iš VODILATEX ir betono santykiu 1:1. Impregnavę paviršių, dėkite betono sluoksnį. VODILATEX gali būti naudojamas kaip impregnantas ir grynas, nemaišant į skiedinį.