Apie mus

Apsauginiai dažai

VODICOLOR BASE

Spalvota atspindinti apdaila. 
VODICOLOR BASE yra spalvota apsauginė vandens pagrindo apdailinė medžiaga, kuri gerai apsaugo paviršių. 
VODICOLOR BASE yra naudojamas kaip spalvotas apsauginis papildas bituminėms hidroizoliacijoms vietoje dažų su aliuminio pigmentais. VODICOLOR BASE medžiagos dėka paviršius tampa itin atsparus rūgščiam lietui, ultravioletiniams spinduliams. Medžiaga atspari mindžiojimui. Jei naudojama lauke ar viduje sienų dažymui, užtikrinamas aukštas išgaravimo lygis.

Naudojimas:

Nuvalyti paviršių. Didesnius paviršiaus įtrūkimus užglaistyti naudojant cemento skiedinį sumaišytą su VODILATEX. Pirmam sluoksniui medžiagą galima skiesti 15-20% vandens. Išdžiuvus, antras sluoksnis dengiamas praskiedus 5% vandens.

Produktą naudojant ant bituminės hidroizoliacijos skiesti ne didesniu kaip 10% vandens kiekiu.

Techniniai duomenys:

Spalva: balta, plytinė raudona, žalia, pilka, ruda
Lyginamasis svoris: 1,46 kg/dm3
Šalčio atsparumas: 0°C
Mechaninis atsparumas: geras
Atsparumas erozijai: geras
Skiedimas: švariu vandeniu
Pakuotė: 5-10-20 kg plastikiniai kibirai

Svarbu: Nenaudoti VODICOLOR BASE esant blogam orui, jei numatomas lietus ir temperatūra žemesnė nei 5°C. Išlyginti paviršiaus vietas, kuriose galėtų ilgiau užsilaikyti vanduo. Laikyti produktą uždarytą originalioje pakuotėje.
Produktas jautrus šalčiui.

VODIECORAME

Elastinis dervinis vandens pagrindo varis

VODIECORAME yra puikūs apsauginiai vario spalvos dažai su elastomerine derva, vario miltelių pigmentais. Sausas VODIECORAME sluoksnis pasižymi aukšto lygio elastingumu ir lipnumu.

VODIECORAME yra naudojamas apsaugoti bituminę hidroizoliaciją (bituminis-SBS mišinys), metalinius, betoninius, putų poliuretano ar plastikinius paviršius. Išdžiuvęs VODIECORAME sluoksnis įgauna vario atspalvį. 
VODIECORAME pasižymi lipnumu. Šiuo produktu tikslinga padengti senas bitumines hidroizoliacijas – jis neleidžia joms toliau byrėti; gaunamas vienodos spalvos sluoksnis.

Naudojimas:

Paviršius turi būti nuvalytas. Produktas yra paruoštas naudoti. Galima tepti VODIECORAME teptuku, voleliu arba purkšti.

Techniniai duomenys:

Spalva: vario
Lyginamasis svoris: 1,01 kg/dm3
Lankstumas: 300%
Džiuvimas: 12 val esant 20°C
Skiedimas: paruošta naudojimui
Sunaudojimas: 0,15-0,2 kg/m2
Pakuotė: 5-10-20 l skardinės

Svarbu: gerai išmaišyti prieš naudojimą. VODIECORAME yra nedegi ir nenuodinga medžiaga. Nenaudoti produkto ant drėgno paviršiaus, esant temperatūrai žemesnei nei 5°C, lyjant ar 
numatant blogą orą per artimiausias 24 valandas. Produktas yra jautrus šalčiui.

VODISIL

Silikatiniai vandeniui atsparūs dažai.

VODISIL yra skaidrūs emulsiniai dažai, sudėtyje turintys silikato kristalų. Jais dengiami akyti paviršiai. Susigėrę ir išdžiūvę VODISIL emulsiniai dažai sudaro storą nematomą kristalų tinklelį. Jis daugelį metų išlieka nepralaidus vandeniui ir apsaugo paviršių.

VODISIL yra naudojamas visų sugeriančių medžiagų paviršių padengimui.

Naudojimas

VODISIL gali būti dengiamas naudojant teptuką, volelį ar purškiant ant sauso ir švaraus paviršiaus. Galima dengti vienu ir dviem sluoksniais, bet dengti antrą sluoksnį reikia kol pirmas dar šlapias. Jeigu reikalingas visiškas nepralaidumas, galite panardinti plytas ar kitas medžiagas į indą su VODISIL.

Techniniai duomenys

Spalva skaidrus
Lyginamasis svoris 1,05 kg/dm3
Džiūvimo laikas 1 val esant 20°C
Sunaudojimas 0,08-0,2 kg/m2
Pakuotė 5-10-20 kg skardinės

Svarbu:  VODISIL sudėtyje nėra toksiškų medžiagų. Įrankiai po darbo nuplaunami vandeniu. Produktas yra jautrus šalčiui.

VODIRALL ECO

Vandeninė aliuminio derva.

VODIRALL ECO yra apsauginiai sidabro spalvos dažai. Šios medžiagos sudėtis yra visišai nauja, ji yra ekologiška ir nedegi. Dėl šių savybių yra patogu ir saugu produktą laikyti dideliais kiekiais. Be to, dirbant su šia medžiaga nereikalinga papildoma apsauga.

VODIRALL ECO gali būti naudojamas ant bet kokio sauso paviršiaus, bet geriausia yra naudoti kaip apsauginį sluoksnį ant bituminės hidroizoliacijos. Sluoksnis bus vienodas ir be juostų. VODIRALL ECO sluoksnis yra itin elastingas ir judės kartu su hidroizoliacija, neatsiras sutrūkinėjimų.

Naudojimas:

VODIRALL ECO yra paruoštas naudojimui. Gerai išmaišykite prieš naudodami. Tepti sluoksnį teptuku, voleliu arba purkšti su specialia purškimo įranga.

Techniniai duomenys:

Spalva: šviesiai aliumininė
Lyginamasis svoris: 0,98 kg/dm3
Džiūvimo laikas: paviršiuje 30 min esant 20°C, po paviršiumi 2 val.
UV atsparumas: labai geras
Atsparumas trinčiai: geras
Skiedimas: paruošta naudoti
Sunaudojimas 100 gr/m2
Pakuotė: 5-10-20 l skardinės

Svarbu: nenaudoti produkto ant drėgno paviršiaus, esant temperatūrai žemesnei nei 5°C, lyjant ar numatant blogą orą per ateinančias 12 valandų. Laikyti skardines 5°C temperatūroje.